O metodzie

Makijaż permanentny pomaga nam wyglądać wspaniale niezależnie od okoliczności w jakich się aktualnie znajdujemy, podczas uprawiania sportów, na basenie, plaży, czy rano i w ciągu dnia, gdy chcemy wyglądać świeżo i promiennie.

Makijaż permanentny LTL jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które w sposób naturalny chcą podkreślić kontur ust lub zintensyfikować czerwień wargową, wzmocnić oprawę oczu lub zagęścić i wymodelować kształt brwi. Metodą LTL można również skorygować niedoskonałości urody, wszelkiego rodzaju dysproporcje bądź asymetrie. Każdy zabieg mikropigmentacji rozpoczyna się od konsultacji, w trakcie której wspólnie z klientką jest dobierany kolor i kształt (wraz z rozrysunkiem) z uwzględnieniem preferencji i typu urody.

Do makijażu metodą LTL wykorzystywane są barwniki najwyższej jakości, w pełni naturalne, wolne od metali ciężkich, nietoksyczne, nie powodujące alergii, posiadające atesty i certyfikat produktu medycznego CE 0123. Pigmenty zostają wprowadzone bardzo równomiernie i osadzone w przestrzeni międzykomórkowej, gdzie utrzymują się do 2-4 lat, po czym ulegają stopniowemu rozjaśnieniu. W metodzie LTL igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż.

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, lecz po kilku dniach naskórek zaczyna sie delikatnie złuszczać co w efekcie doprowadza do uzyskania wybranego koloru.

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym maścią Emla lub innym środkiem znieczulającym. Używamy wyłącznie igieł jednorazowych, natomiast części metalowe aparatu są sterylizowane w autoklawie po każdym zabiegu.

Osoby, które kiedykolwiek miały opryszczkę KONIECZNIE POWINNY przed i po zabiegu przyjmować określoną dawkę leku typu Heviran.

Po wykonaniu makijażu permanentnego, w ciągu 30 dni zapraszamy na bezpłatną korektę