O mnie

Nazywam się Iwona Trydulska i jestem licencjonowaną linergistką Long Time Liner. Szkolenie ukończyłam w Centrum makijażu permanentnego Pani Magdy Bogulak.

Jestem zwolenniczką naturalnego wyglądu, a zdobyte kwalifikacje i doświadczenie pozwalają mi taki właśnie efekt uzyskać posługując się metodą Conture Make-up.

Każda Klientka traktowana jest bardzo indywidualnie, ponieważ każda z nas jest inna. Po wstępnym rysunku zastanawiamy się jak najlepiej zakamuflować istniejące niedostatki, lub po prostu staramy się dodać naszej twarzy jeszcze więcej uroku: poprzez korektę, bądź odświeżenie kształtu ust lub brwi,  czy też dodanie głębi spojrzeniu rysując kreski na górnej i/lub dolnej powiece.

Bardzo ważnym elementem każdego makijażu permanentnego jest wybór koloru  i tu pomaga nam szeroka paleta barw. Po ustaleniu preferencji każdej z Pań jak i ocenie ogólnego kolorytu skóry, koloru włosów itp. decydujemy się na wybór barwnika.

W pracy linergistki  szalenie istotna jest higiena. W Studiu Kontur używam wyłącznie jednorazowych igieł,  a wszelkie metalowe części są po każdym zabiegu dezynfekowane i w specjalnie do tego celu przygotowanych torebkach umieszczane w autoklawie.

Każda z nas może czuć się atrakcyjnie i pięknie, a dobrze dobrany makijaż permanentny pomaga nam w osiągnięciu tego celu.

Zapraszam