Przygotowanie

POWIEKI

Skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Jeżeli nakładasz na rzęsy hennę, pigmentację wykonaj kilka dni po farbowaniu.

BRWI

Najlepiej nie depilować brwi ok. 1 miesiąca przed zabiegiem. Daje to możliwość idealnego doboru kształtu pigmentacji do naturalnej linii włosków.  Należy również zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich. Jeśli jest zbyt sucha nawilżyć, wykonać peeling, zbyt tłustą oczyścić. Bardzo dobre efekty uzyskuje się poprzez wykonanie zabiegu mikrodermabrazji. Tak przygotowana skóra lepiej chłonie pigment – w efekcie brwi będą bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

USTA

Osoby ze skłonnością do opryszczki Przez 3 dni przed zabiegiem i 3 dni po zabiegu powinny przyjmować tabletki Heviran. Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni prze wystąpieniem opryszczki. Lek przyjmujemy po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka jest przeciwwskazaniem do wykonania makijażu trwałego. Jeśli masz ten problem, zabiegu powinnaś wykonać po dwóch tygodniach od jej wygojenia.

Bardzo ważne jest aby usta i skóra wokół nich przed zabiegiem była odpowiednie wygładzona i nawilżona. Polecamy wykonanie kilku zabiegów mikrodermabrazji, kawitacji lub delikatnych peelingów.